Hakkımızda

KÜNYE:

Genel Yayın Yönetmeni : Güler Pınarbaşı 

İçerik Yayın Yönetmeni: Tutku Çetin

Sanat Yönetmeni: Atakan Palaz

İletişim: 05362140838 7 iletisim@3gozdergisi.com

Farkındalık, kişileri otomatik yaşam biçiminden çıkaran, uyanık bilinç haline sokar.

3. Göz Dergisi 2000 yılından beri yayımlanmaktadır. 2008 yılından itibaren oluşturulan Farkındalık Okulu’nda okuyucu ve izleyicilerine, hiçbir kuruma ya da bilgiye bağlı kalmaksızın ‘Farkındalık Bilinciyle Yaşama Sanatı’ ile yaşamayı hatırlatır.

Bütüncül (Holistik) yaklaşımlar hakkında güvenilir bilgilerin yayılmasını hedefleyen yayınımız 3.Göz, okuyucularıyla birlikte; geçmişin ‘keşke’ lerinden, geleceğin ‘kaygı’larından kurtulup, yaşama üçüncü gözden bakmanın önemini hatırlatmaktadır. Amaç, doğum ile ölüm arasındaki sürecin en verimli biçimde yaşanabilmesidir.

Dergimiz, kendi okuyucusunu yaratmış, okuyucusuyla yazarlarını buluşturarak adım adım yol alan ve her yaş grubuna hitap ederek bir izleyici profili oluşturmuştur. Türkiye’de ve dünyadaki farkındalık bilinci çalışmalarını izleyicilere yansıtmak ve bunu yaşama biçimi olarak paylaşmayı hedeflemektedir.

Bu bilgilerin öneminin farkında olan 3. Göz Dergisi, okuyucularına; beden, zihin, ruh sağlığından felsefeye, sanattan şifalı bitkilere, uygulanabilir şifa sanatlarından bütüncül (holistik) tıpa, astrolojiden ezoterizme, meditasyondan, hipnoza, geçmiş yaşam terapisinden nlp’ye; mentorluktan yaşam koçluğuna; iş dünyasından, ruhsal büyümeye; cinsellikten, aşka; Hinduizm’den, Budizm’e; Musevilikten, Kabalizm’e; İsevilikten Tasavvufa; Evrensel yasalardan eski uygarlıklara kadar zengin bir içerik sunmaktadır…

Ayrıca, güncelliğini günümüze kadar taşımış, eski ya da yeni günümüze mesaj ileten film, müzik, festival, sergi vb… konuları da işlemektedir.