Aydınlanmış Yeni İnsan; Homo Novus

Korkunç ihtiraslarının kurbanı olan Homo Sapiens’in bitmekte, tükenmekte olduğu son çağı yaşıyoruz. Açığa çıkan enerjiler, zamanın geldiğine işaret ediyor. Olayların büyüklüğü kuşkusuz düşünebilen ve enlayabilen insanlarda büyük değişimler yaratmak içinde. Ama Homo-Sapiens’ler için artık çok geç. Çünkü dünyamız, yeni çağda yüksek okul tedrisatına geçiyor. Üniversiteye gidebilecek sınavı verebildi mi ki?

Mine Kavalalı

Yazar hakkında:  

İstanbul Üniversitesi  İletişim ve Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümlerinde okuduktan sonra, Londra’da Bilişsel ve Spiritüel Psikoloji alanlarında eğitim görmüştür. İtalya’da “Mevlevi Felsefesi” üzerine seminer ve konferanslar vermiştir. Kuraldışı Akademi’de “Metafizik Sohbetler” düzenlemiş, daha sonra Psiko-Spirituel Atölyesini kurup katılımcıların hayata daha geniş perspektiften bakmasını sağlamıştır.

2004 yılında Dünya Affetme Şampiyonluğu birincilik ödülünü de alan Mine Kavalalı, tasarladığı atölye çalışmalarında mutsuz ve çaresiz hissetmenin fiziksel rahatsızları da beraberinde getirdiğini belirterek insanlara aydınlır bir yaşamın anahtarlarını sunmayı seçmiştir.

“Aydınlanmış Yeni İnsan Homo Novus” kitabı, MKB Halk Kütüphanesi Yayınevi tarafından 22 Kasım 2018 tarihinde çıkarılmış olup, dağıtımı yapılmaktadır. www.kitapyurdu.com, www.kitapjoy.com, www.babilkitap.com ve diğer kitap sitelerinde mevcuttur.

www.minekavalali.com

Yayınevi : MKB Halk Kütüphanesi

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.